HOLLANDIMPEX Kft.
Munkatársat keresünk

Szervizes, villanyszerelő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Budapest XVIII. kerületi telephelyünkre keressük elektronikai berendezések telepítéséhez, beüzemeléséhez, szervizeléséhez kollégánkat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Villamossági és elektronikai feladatok elvégzése
    • Önmagára és környezetére is igényes hozzáállás
    • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
    • Jó probléma megoldó készség
    • Csapatjátékos
    • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Villanyszerelői szakmunkás bizonyítvány, vagy OKJ-s szakképesítés

Amit kínálunk:

    • hosszú távú, stabil munkalehetőség
    • fejlődési lehetőség, szakmai kihívás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével.