A Minimax több, mint 110 éve foglalkozik egyéni tűzvédelmi rendszerek fejlesztésével, termékei között pedig a legegyszerűbb tűzoltó készülékektől kezdve a legkorszerűbb au-tomatizált tűzoltóberendezéseken át minden megtalálható. Közel 8000 kollégánk szoros együttműködésben dolgozik nap, mint nap azért, hogy a Minimax a világon mindenhol je-len legyen. Partnereink világszerte bíznak szakértelmünkben.

Szeretne Ön is részt vállalni jövőbeni sikereinkben? Budapesti központunk keres:

1 fő szervizes munkatársat

Az Ön jövőbeni feladatai lesznek:

  • Szerviz csapatunk részeként tűzjelző és oltórendszerek hibaelhárítása, szervizelése az ország egész területén naponta budapesti központunkból történő indulással
  • Üzemeltetési feladatok ellátása

    Olyan gyakorlattal rendelkező, kollégák jelentkezését várjuk, akik tűzvédelmi rendszerek, gyengeáramú hálózatok, vagyonvédelmi, távközlési rendszerek szerelésében, szervizelésé-ben tapasztalatot szereztek, esetleg pályakezdőként elhivatottságot éreznek a szakterület iránt.

Amit elvárunk:

  • Elhivatottság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Minimum középfokú végzettség

Előny:

  • Új ismeretek megszerzésére való törekvés
  • Szerviz tapasztalat
  • Hibakeresésben való jártasság
  • Önálló munkavégzés
  • Jó megfigyelő képesség
  • Angol/német nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismere-tek

Amit a cég kínál:

  • Stabil háttér
  • Bér megegyezés szerint
  • Fejlődési lehetőség
  • Képzések, tanfolyamok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy fényképes önéletraj-zát a fizetési igény és a legkorábbi munkába állás időpontjának feltüntetésével mielőbb juttassa el az alábbi címre:
Minimax Hungária Kft., H-1138 Budapest, Madarász Viktor u. 47-49. vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Érdeklődni a 06-1/481-03-21-es telefonszámon lehet.