FIRSTPHONE KFT.
Munkatársat keresünk

Szervizes

pozícióba.

Jelenleg Magyarországon 35 üzlettel rendelkezünk, de fejlődésünk töretlen, így célunk a jövőben egy kiterjedt regionális hálózat kiépítése.

Profilunk a mobiltelefonok, egyéb mobil eszközök illetve tartozékok kis –és nagykereskedelmi forgalmazása és szervizelése. Az évek során szoros kapcsolatba kerültünk a legnépszerűbb gyártókkal, ezzel segítve a felhasználók egyedi igényeinek kielégítését.

2018-ban cégünk az európai online piacokon jelent meg. Európa mellett hazánkban is megerősítettük jelenlétünket, kiterjedt szervizhálózatot üzemeltetünk 10 nagyvárosban. Ebből 7 hivatalos Huawei képviselet, 3 pedig Samsung Prémium szervizpont. Ennek köszönhetően az összes nagy márka készülékeit tudjuk javítani, valamint a beépített alkatrészek garantáltan gyári forrásból származnak. A 2018-as évben elindítottuk franchise-rendszerünket, amely értelmében 6 új helyszínen jelentünk meg, így Vásárlóink már összesen 35 helyszínen is élvezhetik a FirstPhone minőséget.

Főbb feladatok, munkák:

Győri üzletünkbe és egyben hivatalos Huawei márkaszervízünkbe keresünk munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére: Szervíztechnikus

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Mobil eszközök javítása
- Készülékek állapotának felmérése, hibakeresés
- A javításokhoz szükséges alkatrészek beazonosítása, a megrendelés indítása
- Munkalapok pontos vezetése, határidőre történő leadása, a teljesítések dokumentálása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- mobiltelefon/tablet szervizelésben jártasság
- érdeklődés a mobil technológiák iránt
- megbízható, precíz, önálló munkavégzés
- magabiztos kiállás, kommunikáció
- igényesség magadra és a környezetedre

Amit kínálunk:

- rugalmas munkaidő beosztás
- kiemelt jövedelem + jutalék rendszer
- jó hangulatú, fiatalos, lendületes csapat
- folyamatos fejlődési lehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózatánál

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

150.000 - 250.000 Ft

Egyéb juttatások:

Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

9021 Győr, Jókai utca 13.

A jelentkezem gombra kattintás után kérem csatolja a fényképes önéletrajzát.