Cégünk, a 4iG a magyarországi informatikai piac egyik legmeghatározóbb szereplője. Legfontosabb termékeink és szolgáltatásaink: rendszerintegrációs tevékenység, egyedi alkalmazásfejlesztés, IT rendszerek üzemeltetése, támogatása, fejlesztése, kiemelt nagyságrendű projektek menedzsmentje, informatikai eszközök értékesítése, szervizelése, számítógépes rendszerek telepítése, karbantartása, hálózati kiépítése. Cégünk most munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

szervizasszisztens

Feladatok:

    • szerviztevékenységhez kapcsolódó adminisztráció
    • kapcsolattartás az ügyfelekkel
    • vevői rendelések, számlák készítése
    • hibás eszközök átvétele, javított eszközök átadása
    • hibák rögzítése a műszaki csapat számára
    • riportok, kimutatások készítése
    • szerződések teljesítéséhez kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

    • min. középfokú végzettség
    • hardware és windows operációs rendszerek jó termékismerete elengedhetetlen
    • jó kommunikációs és szervező készség
    • felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség
    • precizitás és megbízhatóság
    • proaktív, megoldó hozzáállás
    • MS Office alkalmazások ismerete – erős excel tudás elengedhetetlen
    • Axapta vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Amit nyújtunk:

    • kulturált, modern munkakörnyezet
    • támogató, összetartó csapat
    • szakmai fejlődési lehetőség
    • laptop, céges mobiltelefon biztosítása
    • ingyenes nyelvtanfolyam

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest