• A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek beszállítója a méréstechnika területén. Termékeinket a világ minden táján használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A berendezéseket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli a termék teljes életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig.

    A Semilab Félvezető Fizikai Laboratórium Zrt. munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

  • Szervíz ügyintéző

    Főbb feladatok:

    • Vevőkhöz kiszállított berendezések alkatrészellátásának támogatása
    • Alkatrészfelhasználások folyamatos nyomon követése.
    • Beérkező alkatrészigények kezelése, kiszolgálása.
    • A fentiekhez kapcsolódóan adminisztratív teendők elvégzése, kimutatások készítése.
    • Kiküldendő alkatrészek tesztelése.
    • Kapcsolattartás angol nyelven külföldi leányvállalatok szervizmérnökeivel.
    • Szervizmérnökök munkájának támogatása, dokumentációk, utasítások készítése.
    • Termékcsoport alapos műszaki (villamos -és mechanikai) ismeretének elsajátítása.

    Elvárások:

    • Középfokú elektrotechnikai végzettség (felsőfokú villamosmérnöki végzettség előny).
    • Szervizes/szervizmérnöki pozícióban vagy hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat.
    • Középfokú angol nyelvtudás.
    • Hajlandóság adminisztratív feladatok elvégzésére.

    Amit kínálunk:

    • Stabil, dinamikusan fejlődő és bővülő vállalat
    • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
    • Gyártás, Termelés
    • Gyártás technikus
    • Karbantartó, Szervizes
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a megpályázott munkakör megjelölésével várjuk.