Piacvezető autóimportőr cégünkhöz várjuk

Szerviz területi képviselő

jelentkezését

Feladatok:

  • szervizhálózat rendszeres látogatása és szakmai ellenőrzése
  • a márkaszervizekben a mennyiségi és minőségi célok betartásának folyamatos nyomon követése
  • a szerviz-eredményesség, valamint az ügyfél-elégedettség növelése
  • márkaszervizek felkészítése az Auditokra
  • a szervizhálózat oktatási igényeinek a feltárása

Elvárásaink:

  • kereskedelmi és/vagy műszaki felsőfokú végzettség (gazdasági szemlélet)
  • autós after sales területen szerzett tapasztalat
  • kiváló kapcsolatteremtő- és tárgyalókészség
  • német és/vagy angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét.