Veolia Energia Magyarország Zrt. Kapcsolt Energiatermelési Üzletága

Szerviz Technikus

pozícióba keres munkatársat
teljes munkaidőbe

Feladatok:

  • Telephelyeinken üzemelő gázmotoros kapcsolt energiatermelő berndezések és azok kiszolgáló egységeinek zökkenőmentes üzemvitelének biztosítása.
  • Eseti meghibásodások feltárása, elhárítása.
  • Aktív részvétel a tervezett karbantartásokban és felújításokban.
  • Távfelügyeleti rendszer segítségével üzemviteli paraméterek figyelemmel kisérése.
  • Beszállítók által végzett tevékenységek helyszíni ellenőrzése.
  • Partnereink részére technikai segítségnyújtás.
  • Elvégzett tevékenységek dokumentálása.

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú Villamosipari végzettség (Elektronikai műszerész, Autóvillamossági szerelő, Villanyszerelő, Erősáramú berendezésszerelő, Villamos gép és berendezési technikus)
  • Jártasság irányítástechnikai és/vagy villamos erőátviteli rendszerek üzemeltetésében
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Önállóan munkavégzés és probléma megoldó képesség
  • Munkavégzéssel együtt járó utazás, távollét vállalása

Előnyt jelent:

  • Energiatermelő vállalatnál vagy szervíz társaságnál szerzett gyakorlati tapasztalat.
  • Gázmotorok ismerete, elsősorban Jenbacher, Deutz, Caterpillar, Guascore, Wartsila
  • Villamosmű kezelő végzettség megléte vagy PLC és irányítástechnikai jártasság.
  • Angol és/vagy német nyelvben való jártasság

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, bruttó fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.