Carrier Hűtéstechnika Forg. Mo. Kft

Szerviz technikus / szerelő

A Carrier Corporation, mint a UTC csoport tagja, vezető pozíciót tölt be a fűtési-, szellőző-, légkondicionáló-, és hűtéstechnikai rendszerek kivitelezésében. Magyarországi kereskedelmi hűtéstechnikával foglalkozó leányvállalata a szerviz üzletág fejlesztése érdekében

Feladatok

Hűtőrendszerek, hűtőberendezések installálása, üzembe helyezése, karbantartása, javítása hibaelemzés, hibaelhárításban együttműködés a munkatársakkal műszaki kérdések egyeztetése az ügyfelekkel, szerviz osztállyal a berendezések vezérlésének, valamint felügyeleti rendszereinek kiépítése, javítása hibakeresés mérőműszerek alkalmazásával kapcsolódó feladatok (műszaki támogatás, problémamegoldás) gépek üzembiztos működésének a biztosítása.

Elvárások

  • Villanyszerelői vagy hűtőgépszerelői végzettség gyakorlatias szemlélet Ügyfélközpontúság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel, Outlook levelezés, Internet)
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés

Előny

  • Érvényes hűtőgép szerelői F-gáz vizsga (kékkártya)
  • Tapasztalat hűtéstechnika területen automatizálás, rendszervezérlési ismeretek (web-monitoring)
  • Angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Budapest és Magyarország régiói

Amit kínálunk:

Pénzügyileg stabil, megbízható, szakmai továbbfejlődést biztosító vállalati háttér korrekt, etikus munkahely multinacionális környezet versenyképes jövedelem béren kívüli juttatások (cafeteria szabályzat szerint) szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége korszerű munkaeszközök vállalati gépkocsi, mobiltelefon (a cég szabályzatai szerint)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

A fényképes önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.