A Carrier Corporation, mint a UTC csoport tagja, vezető pozíciót tölt be a fűtési-, szellőző-, légkondicionáló-, és hűtéstechnikai rendszerek kivitelezésében. Magyarországi kereskedelmi hűtéstechnikával foglalkozó leányvállalata
a szerviz üzletág fejlesztése érdekében
villanyszerelő vagy hűtőgépszerelő képesítéssel rendelkező

szerviz technikus / szerelő

munkatársakat keres Budapesten és országosan

feladatok:

  • hűtőrendszerek, hűtőberendezések installálása, üzembe helyezése, karbantartása, javítása
  • hibaelemzés, hibaelhárításban együttműködés a munkatársakkal
  • műszaki kérdések egyeztetése az ügyfelekkel, szerviz osztállyal
  • a berendezések vezérlésének, valamint felügyeleti rendszereinek kiépítése, javítása
  • hibakeresés mérőműszerek alkalmazásával
  • kapcsolódó feladatok (műszaki támogatás, problémamegoldás)
  • gépek üzembiztos működésének a biztosítása

elvárások:

  • villanyszerelői vagy hűtőgépszerelői végzettség
  • gyakorlatias szemlélet
  • ügyfélközpontúság
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel, Outlook levelezés, Internet)
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés

előny:

  • érvényes hűtőgép szerelői F-gáz vizsga (kékkártya)
  • tapasztalat hűtéstechnika területen
  • automatizálás, rendszervezérlési ismeretek (web-monitoring)
  • angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • pénzügyileg stabil, megbízható, szakmai továbbfejlődést biztosító vállalati háttér
  • korrekt, etikus munkahely
  • multinacionális környezet
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások (cafeteria szabályzat szerint)
  • szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel lehetősége
  • korszerű munkaeszközök
  • vállalati gépkocsi, mobiltelefon (a cég szabályzatai szerint)

Munkavégzés helye:

  • Budapest és Magyarország régiói

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

A fényképes önéletrajzokat a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.