Informatikai fejlesztéssel és gyártással foglalkozó,
magyar magántulajdonú kisvállalatként csapatunkba keresünk

Szerviz technikust

Ha lételemed a változatosság, biztosan közlekedsz autóval, szeretsz szerelni, gépeket működtetni, otthon vagy az ad hoc problémamegoldásban, akkor ez lehet a TE állásod.

Főbb feladataid lesznek:

  • Kioszkok és információs terminálok helyszíni javítása, telepítése, üzemeltetése
  • Jegykiadó automaták és berendezések helyszíni javítása, telepítése, üzemeltetése
  • Ügyfélhívó rendszerek helyszíni javítása, telepítése, üzemeltetése
  • Gépjárművel történő helyszíni kiszállás ügyfeleink és partnereink telephelyén
  • Felhasználók helyszíni és távoli támogatása
  • Szolgáltatási szerződésekhez tartozó SLA-k, kiszállási, reagálási és hibaelhárítási idők betartása
  • Forgó rendszerben történő ügyelet biztosítása

A mi elvárásaink:

  • Légy pontos, precíz a munkád során
  • Ismerd a szakmai angolt
  • Legyél ügyfélközpontú
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára is legyél képes
  • Rendelkezz B kategóriás gépjárművezetői engedéllyel

Előnyben részesülhetsz:

  • Kioszkok, jegykiadó automaták, ügyfélhívó rendszerek üzemeltetési ismeretével
  • TCP/IP hálózati ismeretekkel
  • Műszaki informatikai vagy műszerész végzettséggel

Amit mi kínálunk neked:

  • Versenyképes jövedelmet
  • Céges autó, magánhasználattal
  • Szakmai fejlődési lehetőséget

    Munkavégzés helye: Budapest és ügyfeleink fiókhálózata
    Munkavégzés jellege: teljes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szívesen dolgoznál velünk, akkor nem kell mást tenned, mint elküldened az önéletrajzod és nettó bérigényed „Szerviz technikus” tárgy megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva.