A GEZE Hungary Kft. a németországi GEZE GmbH leányvállalata meghatározó szereplője a magyarországi ajtó- és ablak automatizálási piacnak. Főbb termékeink: tolóajtók, forgóajtók, ajtó- és ablak automatikus nyitási és zárási megoldások, hő- és füstelvezető termékek és rendszerek gyártása és forgalmazása. Vevőink a nyílászáró gyártó- és forgalmazó cégek, akik a magyarországi nagyprojekteken vesznek részt (kórházak, irodaépületek, iskolák, sportlétesítmények stb.).

Csapatunkba keresünk egy tapasztalt és elkötelezett kollégát a következő munkakörbe:

SZERVIZ TECHNIKUS

Feladatok

  • automata ajtók karbantartása, szervizelése,
  • hő- és füstelvezető motorok szervizelése,
  • szaktanácsadás ügyfeleknek, partnereknek,
  • együttműködés az alvállalkozóinkkal,
  • az elvégzett feladatok dokumentálása.

Olyan kollégák jelentkezését várjuk

  • aki rendelkezik minimum középfokú műszaki végzettséggel,
  • lehetőleg jártas automata ajtók mechanikai szerelésében (pl. tolóajtók, garázskapuk stb.)
  • előny a gyengeáramú területen szerzett tapasztalat és/vagy tanulmányok,
  • előny hő- és füstelvezető motorok területén szerzett tapasztalat,
  • önállóan képes a rábízott feladatokat magas szinten ellátni, megoldani,
  • rendelkezik „B” kategóriás jogosítvánnyal és gépkocsi vezetői gyakorlattal.

Munkavégzés helye:

  • Biatorbágy központtal országosan.

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag,
  • hosszú távú munkalehetőség egy multinacionális vállalatnál,
  • önálló munkavégzés,
  • céges autó (magánhasználatra is),
  • mobiltelefon és laptop.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Biatorbágy

Amennyiben a fentiek alapján alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, várjuk jelentkezését magyar, (esetleg német vagy angol nyelven is) a JELENTKEZEM gombra kattintva.