COMPUWORX Zrt . (COMPUWORX ZRT.)

Szerviz technikus alvállalkozó

Főbb feladatok, munkák:

    Bankkártya olvasó terminálok üzemeltetéshez kapcsolódó feladatok ellátása az alábbi városokban és környékén:
    Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Szeged, Pécs, Nagykanizsa, Zalaegerszeg, Szombathely, Győr

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Középfokú végzettség
    Microsoft Office termékek ismerete alapszinten
    Hatékony feladatmegoldó képesség
    Jó kommunikációs készség
    Önállóság
    Saját gépjármű
    Jogosítván (B típusú)
    Számlaképesség
    Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Szakirányú végzettség, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat.
    Alapszintű Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

    Teljesítményarányos jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.