A Volvo Group a világ egyik vezető gyártója a teherautók, az autóbuszok, az építőipari gépek, valamint a hajózási és ipari alkalmazású meghajtó rendszerek területén. Magyarországon képviselt márkái a Volvo és Renault Trucks teherautók. Nagykanizsai műhelyünk csapatához csatlakozó kollégát keresünk

Szervíz tanácsadó

munkakörbe.

Amit kínálunk:

  • bejelentett alapbér, műszak és túlóra pótlék
  • versenyképes juttatási csomag
    • negyedéves bónusz
    • magán egészség biztosítás
    • munkába járás támogatás
    • gyermek születési támogatás
    • toborzási bónusz
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • korszerű munkakörnyezet, professzionális célszerszámok
  • folyamatos fejlődési lehetőség, saját helyi oktató központ, és nemzetközi szakmai versenyeken való részvétel

Főbb feladatok:

  • Szervizbe érkező ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Árajánlatok készítése és egyeztetés a megrendelőkkel
  • A szerviz előjegyzés tervezése, követése
  • Együttműködés a társterületekkel
  • A szerelői műszak tevékenységének megszervezése, irányítása
  • Az elvégzett munkák és szolgáltatások ismertetése az ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Ügyfélorientált, együttműködő munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem

Előnyt jelentenek:

  • Tehergépjármű-, személyautó szerviz ügyfélkapcsolati pozícióban eltöltött néhány éves tapasztalat
  • C,D kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelv ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Jelentkezését önéletrajzzal és a pozíció megnevezésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva várjuk!