A Postaflotta Kft. munkatársat keres budapesti telephelyére,

Szerviz Tanácsadó

munkakörbe.

Feladatok:

    A cég vállalatirányítási rendszerében a flottakezelési ajánlatok és azok szerviz kalkulációinak elkészítése, a jármű és ügyféladatok folyamatos karbantartása, valamint kapcsolat tartás, mind a belső, mind a külső szervizekkel, alvállalkozókkal.

Elvárások:

  • minimum 3 év flottakezelésben vagy javítási kalkuláció készítésében szerzett szakmai tapasztalat
  • felsőfokú vagy technikus jármű műszaki végzettség
  • jármű, alkatrész, számlázás, norma és alkatrész ismeretek
  • gépjármű biztosítás területén szerzett ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

    Versenyképes bérezés, juttatások a Társaság kollektív szerződése szerint.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Flottakezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajzzal a „Jelentkezem” gombon keresztül.