Szerviz szerződés specialista

  • Teljes munkaidőben (8 óra / nap, 40 óra / hét, általános munkarend szerint, hétfőtől péntekig)
  • Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, Váci út

  • Összefoglaló:

  • A szerviz szerződés és az integrált szervizcsomag szolgáltatások kialakítása, aktualizálása, ügyintézése

Főbb feladatok és felelősségi körök:

    Szerviz szerződés és integrált szervizcsomag
  • Kalkulációk készítése már futó típusokhoz és bevezetésre kerülő típusokhoz
  • Kalkulációk frissítése
  • Esetek ügyintézése, kérelmek elbírálása, bejövő számlák ellenőrzése, számlázás
  • Esetek nyilvántartása, dokumentálása
  • Statisztikák készítése
  • Esetek ügyintézése külföldi javításoknál
  • Piac állandó figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Szakirányú egyetemi / főiskolai végzettség (műszaki / gazdasági)
  • 1-3 év munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS Office, Excel magas szintű ismerete
  • Angol vagy német nyelv középszintű ismerete
  • Járműipari műszaki alapismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • precizitás, pontosság, alaposság, monotonitástűrés, vevő centrikus szemléletmód

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.