A Leitz Hungária Szerszám Kft. szerviz csapatába keres energikus, nagy munkabírású, felelősségteljes kollégát

SZERVIZ MUNKATÁRS

munkakörbe.

Feladatok:

  • Élezendő munkák (élezendő faipari szerszámok) felvétele a vevők telephelyén, beszállítása az érdi műhelyünkbe, majd élezést követően visszaszállítás a vevőnek a hozzátartozó adminisztráció elvégzésével.
  • Faipari szerszám élezési munkák értékesítése.
  • Standard, járatos Leitz szerszámok értékesítése faipari üzemeknek

Elvárások:

  • Faipari vagy fémipari végzettség (szakiskola v. szakközépiskola)
  • Alapvető műszaki ismeretek (faipari, szerszámok)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló és csapatmunkára való képesség

Előny:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Piaci ismeret
  • Érd környéki lakóhely
  • Német nyelvtudás
  • Office programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Biztos munkahely
  • Továbbképzési és továbblépési lehetőségek

Jelentkezési határidő: 2021.02.28.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Fejér megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk részletes, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva.