Auto Palace Buda Kft.

  • Az Auto Palace Buda Kft. egy holland tulajdonú vállalatcsoport egyik kiemelkedő tagja. Cégcsoportunk jelenleg 2 telephelyen, több márkakereskedésben és márkaszervizben közel 120 főt foglalkoztat. Csapatunkat egy megbízható és tapasztalt munkatárssal szeretnénk bővíteni, aki szívesen dolgozna Hyundai, Jaguar és Land Rover márkákkal.

  • Csatlakozz hozzánk

    Szerviz munkafelvevő

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Ügyfelekkel és partnerekkel történő kapcsolattartás
      • Szerviz műhely munkájának irányítása
      • Javításon lévő autók nyomon követése
      • Javítási ajánlatok elkészítése
      • Társosztályokkal történő kapcsolattartás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum középfokú végzettség
      • 1-3 év vevőszolgálaton szerzett tapasztalat
      • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
      • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
      • „B” kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
      • Aktív középfokú angol nyelvtudás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Márkaszervizben szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés, cafeteria, dolgozói kedvezmények
      • Nemzetközi hátterű cég nyújtotta stabil munkahely, folyamatosan fejlődő cégcsoport
      • Kulturált, modern munkakörnyezet
      • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
      • Folyamatos magas szintű szakmai fejlődés lehetősége
      • Nálunk nincs trükközés a bérekkel, ha számodra fontos a megbízható és kiszámítható, korrekt fizetés, szeretnél egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol elismernek és építheted a jövőd, jó helyen jársz!

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Autószerelő, Szervizes
    • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
    • Személyes ügyfélszolgálat
    • Vevőszolgálat
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1112 Budapest, Budaörsi út 227.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Ha a fenti pozíció felkeltette az érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat a jelentkezem gombra kattintva!