Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Szerviz karbantartó mérnök és kontroller

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

    Köszöntünk a Bosch világában.

    Az 1998-ban alapított gyár ma már a Bosch csoport autóelektronikai divíziójának legnagyobb gyártóközpontja a világon. A hatvani Robert Bosch Elektronika Kft. fő profilja vezérlő elektronikák és szenzorok sorozatgyártása, ezen kívül prémium kategóriájú gépjárművekhez készít műszerfalakat. A Hatvanban gyártott elektronikai berendezések a vezetést biztonságosabbá, kevésbé környezetszennyezővé és kifizetődőbbé teszik. Világszerte már több mint 400 millió hatvani Bosch termékkel szereltek fel gépjárműveket. Több mint 6000 munkatársunk mellett, dinamikusan bővülő csapatunkba kvalifikált munkatársakat keresünk.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához

  • Nemzetközi karbantartási projekt helyi felelőse (karbantartási tervek egységesítése üzletági szinten és bevezetése a hatvani telephelyen)
  • Központi karbantartási tervek adaptálása a helyi gyártási környezethez
  • I4.0-s műszaki megoldások fejlesztése
  • Gyártást támogató szervizes és karbantartási folyamatok fejlesztése
  • Karbantartási költségek követése, alternatív beszállítók keresése, költségoptimalizálás
  • Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal
  • Napi szintű kapcsolattartás a karbantartó személyzettel
  • Hosszú távon gyártósorok felfuttatásáért felelős projektek koordinálása
  • Renszeres karbantartások, felújítások szervezése, egyeztetés a gyártási vezetőkkel

Mi tesz Téged különlegessé

  • Felsőfokú végzettség (műszaki menedzser / gépészmérnök)
  • 1-3 év gyártási környezetben szerzett munkatapasztalat (beleértve a gyakornokként eltöltött időt)
  • Erős középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Alapvető pénzügyi ismeretek
  • Határozott kiállás, jó érdekérvényesítő képesség
  • Utazási hajlandóság (pl. Németország, Kína, Mexikó)
  • Agilis személyiség
  • Jó kapcsolatteremtő készség, csapatszellem

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja

    Munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása, nemzetközi karrierlehetőség egy fiatal és innovatív csapatban, versenyképes jövedelem, dolgozói vásárlási kedvezmény Bosch termékekből, élet- és balesetbiztosítás, rendszeres tapasztalatcsere a külföldi telephelyek kollégáival, nyelvtanulási lehetőség. Dolgozóink számára biztosítjuk az attraktív juttatási csomagot, választható széleskörű Cafeteria rendszerrel (munkahelyi melegétkezés-támogatás, SZÉP kártya, Erzsébet-utalvány Plusz kártya (sport, kultúra), lakáshitel törlesztés támogatás). Vállalatunk céges autóbusszal Stadionok buszpályaudvartól az M3-as autópályán 45 perc alatt jól megközelíthető.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Hatvan, 3000 Robert Bosch út 1.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szerviz karbantartó mérnök és kontroller
  • Rövid pozíció név: Karbantartó mérnök
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Hatvan
  • Feladatok: Nemzetközi karbantartási projekt helyi felelőse (karbantartási tervek egységesítése üzletági szinten és bevezetése a hatvani telephelyen) Központi karbantartási tervek adaptálása a helyi gyártási környezethez I4.0-s műszaki megoldások fejlesztése Gyártást támogató szervizes és karbantartási folyamatok fejlesztése Karbantartási költségek követése, alternatív beszállítók keresése, költségoptimalizálás Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal Napi szintű kapcsolattartás a karbantartó személyzettel Hosszú távon gyártósorok felfuttatásáért felelős projektek koordinálása Renszeres karbantartások, felújítások szervezése, egyeztetés a gyártási vezetőkkel
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség (műszaki menedzser / gépészmérnök) 1-3 év gyártási környezetben szerzett munkatapasztalat (beleértve a gyakornokként eltöltött időt) Erős középfokú, aktív angol nyelvtudás MS Office felhasználói szintű ismeretek Alapvető pénzügyi ismeretek Határozott kiállás, jó érdekérvényesítő képesség Utazási hajlandóság (pl. Németország, Kína, Mexikó) Agilis személyiség Jó kapcsolatteremtő készség, csapatszellem
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-07-25
Állás, munka még: Bosch csoport>