Ügyfelünk egy nagyvállalati ügyfélkörrel rendelkező magyar tulajdonú, nagy múltra visszatekintő, informatikai beruházással, fejlesztéssel, üzemeltetéssel és irodatechnikával foglalkozó vállalat. A cégcsoporthoz tartozó IT és irodatechnikai eszközökhöz kapcsolódó szerviz vezetésére keresünk új munkatársat.

A pozíció megnevezése:

Szerviz Igazgató (IT és irodatechnika)

AMENNYIBEN

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettsége van,
  • Legalább 2-5 éves vezetői tapasztalata van irodatechnikai és/vagy IT szerviz tevékenységgel kapcsolatban,
  • További legalább 5 éves tapasztalata van irodatechnika és/vagy IT területen,
  • Minimum alapszintű angol nyelvtudással rendelkezik
  • Kiváló folyamatszervező és problémamegoldó készsége van,
  • Jó kommunikációs és együttműködési készséggel rendelkezik.

ELŐNY:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Irodatechnikai műszaki ismeretek (nyomtatópark, vizuál technika)
  • 30 főt meghaladó létszámú, szakmailag tagolt csapat irányításában szerzett tapasztalat

akkor várjuk jelentkezését!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes kompenzációs csomag, céges autó
  • hosszútávú karrier lehetőség
  • magasan képzett szakemberi gárda, teljes körű back office támogatás
  • megbízható, stabil cég
  • dinamikus, eredményorientált vállalati kultúra

FELADATAI LESZNEK:

  • A szerviz működési mutatóinak mérhető és ellenőrizhető paraméterek alapján történő menedzselése
  • 35 fő munkatárs és 2 fő csoportvezető irányítása
  • Ügyféligények felmérése, igénygenerálás, értékesítési támogatás
  • Üzleti lehetőségek kapcsán szakmai előkészítés és támogatás a kereskedelem számára
  • Szerződéses feltételek kialakítása, árazás, szakmai egyeztetés az ügyfelekkel
  • A divízió üzleti eredményességének biztosítása
  • Képzett szakemberekből álló, több szakterületet magában foglaló csapat vezetése
  • Munkafolyamatok szervezése, folyamatos fejlesztése

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Informatikai igazgató
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT, Telecom vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest