Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Megbízónk számára keresünk új munkatársat

Szerviz és értékesítő mérnök (TESK-7002-18)

pozícióba.

Cégjellemzők:

Partnerünk profi és szakszerű megoldásokat nyújt ipari szivattyúk és áramlástechnika terén.

A gyártók magyarországi képviseletét, a termékek forgalmazását látják el, valamint műszaki tanácsadással és szervizeléssel is foglalkoznak.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Ipari szivattyúk eladása utáni tevékenység (beüzemelés, alkatrészek rendelése, garanciális ügyintézés, adminisztráció)
  • Alkatrészek értékesítése
  • Felmerülő műszaki problémák kezelése
  • Kommunikáció a képviselt cégek gyártóműveivel és értékesítőivel

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Gépészmérnök vagy vegyipari gépészmérnök vagy vegyész vagy vegyészmérnök végzettség
  • A cég tevékenységi köréhez kapcsolódó szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (partnerekkel való kapcsolattartás miatt)
  • Értékesítői véna
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • Áramlástechnikai gépekkel kapcsolatban szerzett ismeret

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, régóta működő cég
  • Családias hangulatú magyar cég
  • Segítőkész csapat

Pozíció területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Vegyészmérnök

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Molnár Dorottya várja a (TESK-7002-18) kód megjelölésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szerviz és értékesítő mérnök (TESK-7002-18)
  • Rövid pozíció név: Értékesítő mérnök
  • Hirdető cég: TESK Tanácsadó Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Ipari szivattyúk eladása utáni tevékenység (beüzemelés, alkatrészek rendelése, garanciális ügyintézés, adminisztráció) Alkatrészek értékesítése Felmerülő műszaki problémák kezelése Kommunikáció a képviselt cégek gyártóműveivel és értékesítőivel
  • Elvárások: Gépészmérnök vagy vegyipari gépészmérnök vagy vegyész vagy vegyészmérnök végzettség A cég tevékenységi köréhez kapcsolódó szakmai tapasztalat Kommunikációképes angol nyelvtudás (partnerekkel való kapcsolattartás miatt) Értékesítői véna Jó kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-23
  • Lejárati dátum: 2018-06-13
Állás, munka még: TESK Tanácsadó Kft.>