Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója stabil hátterű, az ipari  kapuk és rakodástechnika piacának vezető forgalmazója és szolgáltató partnercége számára keres munkatársat.

Szerviz értékesítő mérnök

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Vállalati gépjármű, telefon és laptop
  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Fiatalos csapat, inspiráló munkahelyi környezet

A munkakör tartalma:

  • Szerviz és karbantartási szolgáltatások értékesítése (Kelet vagy Nyugat M.o. területén)
  • Digitális, prediktív szolgáltatások értékesítése
  • Szerzősédkötések lebonyolítása
  • Új ügyfelek, üzleti lehetőségek felkutatása, igények felmérése, kapcsolatépítés
  • Ajánlatkérések kezelése, komplex ajánlatok összeállítása, kiadása, menedzselése
  • Riportok készítése, beszámolók összeállítása

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági diplomával
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalattal szerviz értékesítési munkakörben
  • Kiváló kommunikációs- és kezdeményezőkészséggel
  • Ügyfélorientált szemléletmóddal és proaktivitással
  • Projektszemlélettel
  • B kategóriás vezetői engedéllyel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.