Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A vállalatcsoport több, mint 2500 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Műszaki / szervizes csapatunkba keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerviz csoportvezető

Feladatok:

  • A cégünk által értékesített orvostechnikai eszközök, készülékek kihelyezése, karbantartása, szervizelése, kórházi rendszerekbe történő integrálása, a szerviz tevékenységek koordinálása
  • Partnerekkel való kapcsolattartás és kapcsolatépítés, rendszeres vevőlátogatások, szakmai rendezvényeken, kongresszusokon való részvétel
  • Termékekkel kapcsolatos információnyújtás, igény szerint termékminták biztosítása, bemutatása
  • Potenciális partnerek felkutatása
  • Piac- és konkurenciafigyelés, változásokra való reagálás
  • Kimutatások, beszámolók készítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • Villamos szakirányú (elektroműszerész) végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Minimum 3 év orvostechnikai eszközök szervizelésében / értékesítésben szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Csapatmunkában történő aktív részvétel
  • Nagyfokú önállóság, precíz munkavégzés, terhelhetőség
  • Magabiztos informatikai tudás
  • Folyamatszemléletű gondolkodásmód, szabálykövetés
  • Angol szakmai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, teljesítményalapú bónuszrendszer
  • Vállalati gépkocsi magánhasználattal
  • Vállalati mobiltelefon és laptop
  • AON legjobb munkahely (2015, 2016, 2017, 2018)
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • Magyarország teljes területén a kiemelt kórházi partnerek
  • Központi iroda: Budapest 1023, Felhévízi utca 5.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1023 Felhévízi utca 5.

A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát Dékány Adrienn HR munkatárs részére a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.