AZ ÉLMÉNY VEZET BENNÜNKET.

A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.
A Budapest Motors Kft. 2006-ban nyitotta meg BMW és MINI márkakereskedését és az elmúlt 10 esztendő alatt meghatározó szereplője lett a budapesti és magyarországi piacnak. A háromszintes óbudai bemutatóteremben a márka szerelmesei egy helyen tekinthetik meg a legújabb BMW, BMW M, BMW i és MINI modelleket. Természetesen az új- és használt gépkocsik, alkatrészek és tartozékok értékesítése mellett
komplex javító- és karbantartó szolgáltatásokat is nyújtunk. A folyamatos megújulás és a szolgáltatásaink minősége iránti elkötelezettség, az ügyfélközpontúság, az a hajtóerő, amely az üzleti filozófiánkat meghatározza.
Tegyük együtt az ügyfeleket a BMW márka rajongóivá! Ügyfélszolgálati csapatunk támogatására képzett és motivált munkatársat keresünk.
Budapesti kiválóan képzett csapatunkat még tovább szeretnénk erősíteni, és ehhez azonnali hatállyal épp Önre van szükségünk. Csatlakozzon
hozzánk

SZERVIZ ASSZISZTENSKÉNT.

Feladatok:

  • Keréktárolással kapcsolatos feladatok ellátása, adminisztrálása.
  • Garanciális raktár rendben tartása, adminisztrálása.
  • A szerviz munkafolyamatokat támogatja, elvégzi az anyagbeszerzési és anyagmozgatási feladatokat.
  • Az adminisztratív és szervezési feladatok ellátása.

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség.
  • Szerviz- vagy raktári folyamatok terén szerzett tapasztalat.
  • Lelkesedik az autóipar, és szenvedélyesen vonzódik a BMW és MINI márkák iránt.
  • Magas szintű számítógépes felhasználói ismerettel rendelkezik.
  • Kitűnő szervező- és problémamegoldó készsége van.
  • Ügyfél centrikus szemléletmóddal rendelkezik.
  • Megbízható, önálló munkavégzésre képes.
  • Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal és magabiztos vezetési tudással.

ÉS AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:

    Hivatalos BMW Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk. Mindezeken kívül előre kiszámítható, versenyképes jövedelmet kínálunk

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

LEGYÉL A MINI CSAPAT TAGJA!

Várjuk jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva! A jelentkezéseket külső partnerünk a HRem kezeli. További információért kérjük, látogasson el weboldalunkra. Bízunk benne, hogy találkozunk!