Ügyfelünk egy - az általa nyújtott szolgáltatások és termékek területén - piacvezető pénzintézet, amely sok éves múltra tekint vissza, és akinek felkérésére keresünk új munkatársat.

Az IT terület növekedése kapcsán, keresünk, ambiciózus, megalapozott tudással rendelkező munkatársakat.

A pozíció megnevezése:

szervező - programozó

AMENNYIBEN

  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van (lehetsz pályakezdő is)
  • van J2SE ismereted
  • van SQL ismereted
  • legalább alapfokú angol nyelvtudásod
  • képes vagy a felelősségteljes, precíz munkavégzésre.

    akkor várjuk jelentkezésedet!

ELŐNYNEK SZÁMIT:

  • UNIX (Linux) felhasználói ismeret
  • Java Swing,
  • J2EE, Web programozási gyakorlat,
  • Informix adatbáziskezelő ismerete,
  • mobil applikációk fejlesztési gyakorlata,
  • banki IT ismeretek

FELADATAI LESZNEK TÖBBEK KÖZÖTT:

  • banki rendszerek fejlesztésében való részvétel, a rendszerek informatikai támogatása;
  • üzleti specifikációk egyeztetése a szakterületekkel;
  • fejlesztési specifikációk készítése, fejlesztés és tesztelés;
  • üzemeltetési, oktatási dokumentációk készítése;
  • a rendszer üzemelése során fellépő hibák elemzése, javítása.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • versenyképes fizetés,
  • vonzó juttatási csomag
  • fiatal, dinamikus csapat
  • belvárosi munkahely
  • fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest