Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Szervezetfejlesztő

Feladatok:

  • Szervezeti felmérések alapján akciótervek kidolgozása
  • Teljesítmény értékeléseken való aktív részvétel
  • Munkatársi felmérések lebonyolítása
  • Személyiség tesztek kiértékelése, adminisztrálása
  • Vezetői döntéstámogatás
  • Vezetői képzési programok készítése, tréningek lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség – pszichológus diploma
  • Szervezetfejlesztésben szerzett minimum 3-5 év tapasztalat
  • Teljesítmény értékelést támogató módszertani ismeretek
  • Személyiségtesztek széleskörű ismerete
  • Készségfejlesztési ismeretek
  • Vezetésfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Előny: Román nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai képzések
  • Sikeres csapatmunkában való részvétel
  • Irodai munkavégzés kizárólag hétköznapokon, 8:00-17:00-ig

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • Szervezetfejlesztés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest, Frangepán utca 55-57.

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba: