Szervezési, beszerzési gyakornok

    Amennyiben érdeklődsz a bankszektor iránt és szeretnél Németország egyik legnagyobb bankjának magyar leányvállalatánál dolgozni, akkor itt a lehetőség, hogy Te is csatlakozz csapatunkhoz Szervezési, beszerzési területre!

  • Tanulmányaid végén jársz vagy diplomád megszerzése óta legfeljebb 1 év telt el,
  • Legalább középfokon beszélsz angolul,
  • Aktívan, önállóan dolgozol,
  • Szervező, priorizálási készséged és precizitásod a csapatmunka során is meg tudod mutatni,
  • Az összetett folyamatokat is könnyen átlátod, képes vagy gyorsan tanulni,
  • Magabiztosan kezeled az MS Office alkalmazásokat,
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel, könnyen teremtesz kapcsolatot.

Az alábbi feladatokra lesz rálátásod:

  • A Bank Szervezési, beszerzési területének működéséhez kapcsolódó folyamatok, feladatok megismerése
  • Kollégák napi szintű támogatása.

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés és rálátás a Bank Szervezési, beszerzési területeinek működésére, Németország egyik legnagyobb bankjának magyarországi leányvállalatánál,
  • A gyakorlati időre versenyképes kompenzációs csomagot biztosítunk,
  • Támogató környezet, fiatalos és dinamikus csapattal,
  • Gyakornoki programunk 1 éves elfoglaltságot jelent, teljes munkaidőben,
  • Példaértékű módon gondoskodunk munkatársaink munka- és életkörülményeiről; ennek elismeréseként bankunk elnyerte a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara „Megbízható Munkaadó 2017-2018” minősítést.

    Kezdés: mihamarabb

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed magyar és angol nyelvű önéletrajz kíséretében.