A Federal Mogul Hungary Kft a Tenneco csoport tagja, amely egy vezető nemzetközi autóipari beszállító. A cég Kunszigeten található leányvállalatának fő profilja a gumi és gumi-fém tömítések előállítása fröccsöntési és préselési technológiával, és új termékportfólió keretében hővédő-lemez gyártása a gépjármű- és nehézgépjármű ipar részére. A vállalat folyamatosan törekszik a kiváló minőségre és a vevők elégedettségére, ezért termékei elősegítik a fejlett üzemanyag-gazdálkodást, a károsanyag kibocsátás csökkentését és a fokozott járműbiztonságot.

SZERSZÁMTISZTÍTÓ

FELADATOK

  • Szerszámok szét/összeszerelése, tisztítása
  • Az elvégzett munkák és a hiba okok megfelelő dokumentálása
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • Megelőző karbantartás és ellenőrzés
  • Vállalatirányítási rendszer és az 5S betartása

ELVÁRÁSOK

  • Fémipari végzettség
  • Szerelési ismeretek
  • Targonca és daru OKJ-s jogosítvány-bizonyítvány
  • Felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Szerszám ismeret (fröccsöntés-stancolás) előny

Amit kínálunk:

  • 3 műszakos munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Bónusz rendszer
  • Ingyenes buszjárat (Győr, Pápa, Bősárkány, Szlovákia – Ekecs irányából)
  • Útiköltség térítés
  • Vállalati élet-, baleset-, és betegbiztosítás
  • Külföldi karrierlehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai lehetőség
  • Barátságos légkör
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, minőségi munkaeszközök biztosítása
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Kedvezményes vállalati flotta csomag
  • Vállalati rendezvények

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kunsziget, 9184 Fő út 51.

Érdeklődni a 96/552-656-os telefonszámon lehet. Az önéletrajzokat a 'Jelentkezem' gombon keresztül várjuk vagy postai úton a 9184 Kunsziget, Fő u. 51. címre várjuk.