Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltjeinket gyárunk termelési csapatába várjuk, mely elektromos, valamint hibrid gépjárművekbe gyárt akkumulátorokat.

Szerszámtervező mérnök

FELADATOK:

  • új gyártó eszközök tervezése, fejlesztése,
  • régi szerszámok felújításának megtervezése,
  • tartalék alkatrészek megtervezése,
  • szerszámhasználat során keletkezett hibák elemzése és megoldási javaslatok kidolgozása,
  • rajzdokumentációk karbantartása,
  • folyamatok fejlesztése és a minőségi mutatók javítása,

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú műszaki/gépészmérnöki végzettség,
  • minimum 1 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • Solid Edge és AutoCAD programok ismerete,
  • jó problémamegoldó készség,
  • kommunikáció képes angolnyelv-tudás.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kiemelkedő jövedelmezés,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • féléves és éves bónusz,
  • cafeteria,
  • bejáráshoz ingyenes vállalati busz vagy benzin pénz.

MUNKAIDŐ:

    H - P (8:00 - 16:45)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Göd, 2132 Ipartelep hrsz., 6901

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.