A FÉMALK ZRT. már közel harminc éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 1.300 tehetséges szakembert foglalkoztatunk.

SZERSZÁMTERVEZŐ

FELADATOK:

  • Öntő és stancoló szerszámok tervezése
  • Feladatokhoz tartozó dokumentációk készítése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • PRO/E szoftverek ismerete
  • Szerszámgyártásban szerzett tapasztalat előny
  • Angol vagy német nyelvtudás előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatás
  • Félévente jutalom
  • Céges üdülők igénybevétele
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

A jelentkezéshez kérjük küldd el önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, a betölteni kívánt pozíció megnevezésével együtt.