Megbízónk piacvezető autóipari beszállító multinacionális nagyvállalat számára keresünk képzett munkaerőt az alábbi munkakörbe:

SZERSZÁMTERVEZŐ ÉS RAJZOLÓ

FELADATOK

  • Profilok, tömítések, kiegészítők (gépészet) gyártási rajzainak elkészítése
  • Alkatrészek, új termékek (CAD-adatok) integrálása a PLM-ben (AGILE)adatbázis rendszerben
  • Megmunkálási rajzok és információk feldolgozása a gyártó cégek részére, a gyárthatóságra és költségekre vonatkozóan
  • Projekt részleteinek előállítása, metszetek, kapcsolatok, stb.
  • Egyedi megoldások kiviteli rajzainak kidolgozása
  • Elkészült projekt dokumentációk rendszerezése

KÖVETELMÉNYEK

  • Gépészmérnöki, szakirányú műszaki tervező végzettség
  • AutoCAD szoftver 2D CAD rendszerismerete
  • 3D-ben szerzett tapasztalat (pl.: Inventor)
  • Önálló munkavégzés, kreativitás, rugalmasság
  • Prezentációs eszközök, programok ismerete
  • Továbbképzésre való nyitottság
  • Német és/vagy angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet, kulturált , biztonságos munkakörülmények
  • Karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Cafeteria, karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége
  • Egészségbiztosítás

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Mérnök
  • Gépészmérnök

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: SZERSZÁMTERVEZŐ ÉS RAJZOLÓ, Budapest, Graphisoft Park

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Vörös Jutka
Mobil: +36-30-864-6000
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Vezetők, szakemberek keresése és közvetítése.