WI-KI SZERSZÁM KFT.

Szerszámkészítő

Cégünk 1990-től (a covid járvány alatt is) folyamatosan működő, átlagosan 35 főt foglalkoztató, családias légkörű vállalkozás. Telephely a Határ úti Ipari Parkban. Munkavégzés légkondicionált üzemben, kényelmes-rendezett szociális helyiségekkel.

Főbb feladatok, munkák:

Debreceni szerszámkészítő üzembe keresünk szerszámkészítő szakmunkást, hosszú távra, teljes munkaidős, egyműszakos munkarendben. Feladat: műanyag fröccsöntő, gumisütő, kivágó-lyukasztó, lemezalakító, stb. szerszámok finomlakatos munkálatai.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Műszaki rajz olvasás, önálló munkavégzés. Szerszámkészítő munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Precizitás, szorgalom, lojalitás, jó közösségi szellem.

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés megegyezés szerint.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4031 Debrecen, Határ út

Fényképes, részletes, szakmai önéletrajzot kérünk.