Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Szerszámkészítő

Főbb feladatok, munkák:

  • új műanyag fröccsöntő szerszámok készítése rajz alapján
  • szerszámpróbákon való részvétel
  • szerszám korrekciók elvégzése
  • gyártás közben sérült szerszámok javítása, karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • fémipari végzettség
  • szerszámkészítésben szerzett többéves tapasztalat
  • pontos, nagyon precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkavégzés vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szerszámkészítő végzettség
  • emelőgép kezelő (daru) engedély

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű szerződés, 3 hónap próbaidő
  • versenyképes juttatási csomag
  • havi 1-2 nap túlóra lehetőség
  • változatos, kihívást jelentő feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szerszámkészítő
  • Rövid pozíció név: Szerszámkészítő
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Feladatok: új műanyag fröccsöntő szerszámok készítése rajz alapján szerszámpróbákon való részvétel szerszám korrekciók elvégzése gyártás közben sérült szerszámok javítása, karbantartása
  • Elvárások: fémipari végzettség szerszámkészítésben szerzett többéves tapasztalat pontos, nagyon precíz munkavégzés 3 műszakos munkavégzés vállalása
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.18