Jász-Plasztik Kft.

Szerszámkészítő

Míg a Jász-Plasztik név 1990-ben csak egy néhány főt foglalkoztató kis kft.-t jelölt, ma már egy több országban jelen lévő, sok ezer főt foglalkoztató cégcsoportra utal.

Olyan vállalategyüttesre, amely az általa gyártott és forgalmazott termékeknek köszönhetően Európa szinte minden háztartásában jelen van. És olyan gazdasági szervezetre, amely sikereinek záloga a több lábon állásban, a folyamatos fejlesztésekben rejlik.

Főbb feladatok, munkák:

  • Műanyag fröccsöntő szerszámok karbantartása, javítása;
  • Új alkatrészek, szerszámok elkészítése, gyártása, illesztése, beszerelése;
  • Szerszámgépek kezelése;
  • Szerszámok átszerelése, vizsgálatok végrehajtása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás végzettség (műszaki vagy fémipari területről, nem feltétel a szakirányú végzettség)
  • Két műszakos munkarend vállalása;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fejlődési és tanulási lehetőség
  • folyamatos előrelépés bérezési rendszerünkben
  • cafeteria és jelenléti bónusz
  • ingyenes bejárás
  • céges állomány
  • kiszámítható munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

5100 Jászberény, Necső-telep 1.

Magyar nyelvű önéletrajz.