Látogasson el új honlapunkra: www.fsegura.com
A következő munkakörbe keresünk kollégát :

SZERSZÁMKARBANTARTÓ

Az F. Segura Hungária Kft. spanyol autóipari cégcsoport tagja, mely csoport fémalapú alkatrészek tervezésével, gyártásával és összeszerelésével foglalkozik, és termékeit világszerte értékesíti. A vállalat hosszú múltra tekint vissza, alapításunk óta fejlődésünk állandó.

A POZÍCIÓ CÉLJA

A gyárban felmerülő, a technológiához szükséges szerszámok hibáinak elhárítása. Részvétel a termelés folyamatosságának fenntartásában.

FŐBB FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

  • Autókarosszéria elemek gyártásához szükséges présszerszámok meghibásodásainak javítása szerszámmódosítások végrehajtása
  • Részvétel a gyártásindításban, új szerszámok jóváhagyási folyamataiban
  • A szerszámpróbák és a termelés folyamatos szakmai támogatása, szerszámhibák azonnali megoldása
  • Megelőző-tervezett karbantartások végrehajtása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szerszámkészítő végzettség
  • Legalább 3 éves fémipari, esetleg alumínium ipari gyártásban, szerszámkarbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Nagyon jó műszaki érzék és felkészültég
  • Együttműködő készség, csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Elismerő juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai képzés, fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, baráti munkakörnyezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük kattintson a lenti "Jelentkezem" gombra!