A Cascade Engineering Europe Kft. amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeinket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, Volkswagen (www.cee.hu). Növekvő gyártási kapacitásunk támogatása érdekében

SZERSZÁMKARBANTARTÓ

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • műanyag fröccsöntő szerszámok karbantartása, a kopó alkatrészek cseréje a gyártási hibák elkerülése érdekében,
  • a termelés során felmerült szerszámhibák okának felderítése, javító intézkedések kezdeményezése, a rajzdokumentációk átnézése,
  • a javított alkatrész beillesztése a gyártó szerszámba.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség, műszaki rajzolvasási ismeret,
  • műanyag hőre lágyuló fröccsöntő szerszámok ismerete,
  • meleg csatornás, hidraulikus magmozgatású szerszámok ismerete
  • 4 műszakos munkarend vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szerszámkészítő végzettség,
  • forgácsolási tudás (esztergálás).

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Munkavégzés helye:

Halásztelek

Várjuk fényképes szakmai önéletrajzát „Szerszámkarbantartó” referencia megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Cascade Engineering Europe Kft.
2314 Halásztelek, Kisgyár u. 23 - HR osztály