Trenkwalder Kft.
Kecskemét környékén lévő, multinacionális gyártóparterünk számára keresünk munkatársat, Szerszámjavító pozícióba.

Szerszámjavító munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • Szerszámok, gyártási segédeszközök és gyártóeszközök folyamatos felügyelete és karbantartása,
  • Gyártási programnak megfelelően szerszámok előkészítése, átszerelése, gyártásra alkalmassá tétele,
  • Igény szerint részt vesz szerszámfelfogási és tárolási, gép áttelepítési, illetve költöztetési munkákban,
  • Szerszámok és hozzá tartozó alkatrészek állapotának figyelemmel kísérése, azok csoportvezető felé történő jelzése,
  • Szerszámok felújítása, javítások elvégzése,
  • Munkafolyamatok dokumentálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szerszámkészítő szakképesítés, gépszerelő / gépipari szakközépiskola / gépipari technikus végzettség,
  • Műszaki rajz ismerete, mérőműszerek ismerete, használata,
  • Daru- és targoncavezetői jogosítvány,
  • Legalább 1 éves, releváns szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil, nemzetközi vállalat,
  • Multinacionális környezet,
  • Versenyképes bérezés,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Támogató közeg.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kiskunfélegyháza