Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A KARRIERED A TE DÖNTÉSED

A FÉMALK ZRT. 27 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. Vállalatunk alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. Dinamikus növekedésünknek köszönhetően mára már több, mint 1000, tehetséges szakembert foglalkoztatunk.
Az alábbi munkakörbe keressünk kollégát:

SZERSZÁMJAVÍTÓ

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelés során, illetve széria végén az öntőszerszámok teljes körű javítása és karbantartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Lakatos vagy szerszámkészítői végzettség
  • Legalább 2-3 éves termelés területén szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Folyamatos három műszakos munkarend vállalása (beosztás szerint hétvégi munkavégzéssel)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: FÉMALK Zrt. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szerszámjavító
  • Rövid pozíció név: SZERSZÁMJAVÍTÓ
  • Hirdető cég: FÉMALK Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Termelés során, illetve széria végén az öntőszerszámok teljes körű javítása és karbantartása.
  • Elvárások: Lakatos vagy szerszámkészítői végzettség Legalább 2-3 éves termelés területén szerzett gyakorlati tapasztalat Folyamatos három műszakos munkarend vállalása (beosztás szerint hétvégi munkavégzéssel)
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.04.14