BUSA Bt.
Munkatársat keresünk

Szerszámgép karbantartó

pozícióba.
Kecskeméti székhelyű mezőgazdasági gépgyártó cég keres szerszámgép karbantartó munkakörbe munkatársat. Hosszú távú munkalehetőség, változatos feladatok, versenyképes fizetés.

Főbb feladatok, munkák:

  • Régi eszterga- és prés gépek kezelése/karbantartása
  • Hidraulikai ismeretek
  • Egyetemes és NC gyártó szerszámok, gépek, eszközök mechanikus és elektromos hibaelhárítása, javítása a termelés folyamatos működésének biztosításához
  • Tervszerű megelőző karbantartási munkálatok elvégzése, szerszámgépek működésének felügyelete
  • Váratlan meghibásodások okainak feltárása, javaslattétel a javítás módjára, alkatrészigény meghatározása, javítás elvégzése
  • Javítási, felújítási munkák külső szolgáltató igénybevételével, annak teljes körű koordinálása
  • Gépkönyvben található ábrák, leírások értelmezése
  • Gyártást segítő egyéb feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú, szakirányú szakmai végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízható, szorgalmas, dinamikus személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • TMK, karbantartói munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasás - szerszámgépek mechanikus, hidraulikus, pneumatikus, elektromos rajzának olvasása
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek előny

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Egyműszakos munkarend
  • Rugalmas szabadságkezelés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Felsőcsalános tanya 22c.