Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Dana világelső a járműipari erőátviteli rendszerek és energiamenedzsment megoldások kínálatában.
Prémium személy-, haszon- és nehézgépjárműgyártók beszállítójaként az egyik legizgalmasabb és legjelentősebb iparágba nyújt betekintést.

A vállalat 34 országban van jelen

Közel 29.000 munkavállalót alkalmaz

A győri régió egyik legnagyobb vállalataként
A Dana Hungary Kft. 4 telephelyen közel 700 főt foglalkoztat.

Szerszámélező technikus – Fogaskerékgyártás

Light Vehicle

Főbb feladatok:

  • Felelős a fogazó szerszám élezési és összeszerelési folyamatért
  • Köszörű programok írása a fogaskerék adatlap alapján
  • CNC szerszámköszörű üzemeltetése (késélezés, korong csere, hűtés stb.)
  • Kések geometriai mérése koordinátamérőgépen, komparátorral, projektorral
  • CNC korrekciók végrehajtása mérési eredmények alapján
  • Szerszám adatbázis felügyelete (szerszám-élettartam)
  • Vágószerszámok szét- és összeszerelése, tisztítása, karbantartása
  • Vágószerszámok automata gépen történő összeállítása
  • Kapcsolattartás beszállítókkal (kések, bevonatolás szükség szerint)

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség az alábbi területek egyikén: gépésztechnikus, gépgyártástechnológiai technikus, mechatronikai technikus
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Szerszámműhelyben, szerszámélezésben, forgácsolási területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos CNC gépek kezelésében, szerszámcsere és gépbeállítás folyamataiban
  • CNC megmunkáló gépek programozásában való jártasság előny
  • Tapasztalat gépipari mérésekben
  • Autóiparban szerzett ismeretek
  • Folyamatközpontú, logikus gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés, magasfokú precizitás
  • Számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és mozgó bér
  • Cafeteria rendszer
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (300 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Iskolakezdési támogatás Cafeterián felül
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag

Csatlakozz a régió egyik legnagyobb és leginnovatívabb cégéhez.
Kattints a Jelentkezem gombra és küldd el az önéletrajzod!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szerszámélező technikus – Fogaskerékgyártás
  • Hirdető cég: DANA HUNGARY KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: Felelős a fogazó szerszám élezési és összeszerelési folyamatért Köszörű programok írása a fogaskerék adatlap alapján CNC szerszámköszörű üzemeltetése (késélezés, korong csere, hűtés stb.) Kések geometriai mérése koordinátamérőgépen, komparátorral, projektorral CNC korrekciók végrehajtása mérési eredmények alapján Szerszám adatbázis felügyelete (szerszám-élettartam) Vágószerszámok szét- és összeszerelése, tisztítása, karbantartása Vágószerszámok automata gépen történő összeállítása Kapcsolattartás beszállítókkal (kések, bevonatolás szükség szerint)
  • Elvárások: Középfokú végzettség az alábbi területek egyikén: gépésztechnikus, gépgyártástechnológiai technikus, mechatronikai technikus Alapfokú angol nyelvtudás Szerszámműhelyben, szerszámélezésben, forgácsolási területen szerzett tapasztalat Magabiztos CNC gépek kezelésében, szerszámcsere és gépbeállítás folyamataiban CNC megmunkáló gépek programozásában való jártasság előny Tapasztalat gépipari mérésekben Autóiparban szerzett ismeretek Folyamatközpontú, logikus gondolkodásmód Önálló munkavégzés, magasfokú precizitás Számítástechnikai ismeretek
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-14
Állás, munka még: DANA HUNGARY KFT.>