VT Plastic Gyártó Kft (VT PLASTIC GYÁRTÓ KFT.)
  • Cégünk nagy ipari múlttal rendelkező, a mai gazdasági helyzetben is stabil alapokon nyugvó, hosszú távú tervekkel rendelkező vállalat, mely autóipari termékek és más ipari szférából származó műanyagalkatrészek gyártásával foglalkozik. Profilunk magába foglalja az esztétikai, valamint technikai alkatrészek gyártását, festését és szerelését is
  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Szerszám karbantartó

    Főbb feladatok, munkák:

      •A meghibásodott gyártóeszközök, szerszámok szakszerű javítása, karbantartása.
      •Az üzemben nem javítható szerszámok előmunkálatainak elvégzése.
      •A javított szerszám minősítése és termelésbe adása.
      •Szerszám felfogáshoz szükséges eszközök legyártása.
      •Szerszám tartozékok javítása.
      •A szerszám karbantartás dokumentumainak napi vezetése és karbantartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      •Szakirányú végzettség
      •Műszaki rajz ill. dokumentáció olvasási, értelmezési képesség és gyakorlat
      •2 műszakos munkarend vállalása (5+2 napi 8 óra)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • fröccsöntő szerszámok karbantartásában szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

      •Kedvező juttatási csomag (bónuszprogram)
      •Havi cafetéria •Jó munkahelyi légkör
      •Hosszú távú munkalehetőség
      •Ingyenes szerződéses járat számos településről
      •Helyi bérlet támogatás nettó 7000Ft értékben

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Lakatos, Géplakatos
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100/84.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek

    Jelentkezem gomb megnyomásával elküldheti önéletrajzát!