Personal Partner Kft.

Szerkezetlakatos (Lakatos-Hegesztő)

Cégcsoportunk 1989 óta foglalkozik munkaerő kölcsönzéssel és fémipari szereléssel. Tevékenységünk meghatározó részét Németországba irányuló exportunk adja. Elsősorban szakmunkások és fémipari betanított munkások kölcsönzésére szakosodtunk. Székhelyünk Miskolcon, németországi kirendeltségünk Stuttgart mellett található.

Főbb feladatok, munkák:

  • Összeállítási feladatok (lézervágó és hajlító gép után)
  • Egyszerűbb hegesztési feladatok CO-val, minősítés nem szükséges
  • Fémmegmunkálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 2-3 éves gyakorlat
  • Önálló munkavégzés
  • Német tudás nem szükséges, magyar csapat bővítéséről van szó
  • Kiutazást megelőzően negatív SARS COV2 PCR teszt szükséges.
  • Előzetes telefonos/videós (Skype, Whatsupp, Messenger) interjút követően egy alkalommal szükséges eljönni Miskolcon található irodánkba szerződés aláírásra. Többször nem, hiszen utalással fizetünk és a bérlapot e-mailben küldjük.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Külföldi munkatapasztalat
  • Német vagy angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Dél-Németországi munkahely
  • Rendszeres és tervezhető hazajárási lehetőség (4-5 hetente 1 hét)
  • Bér: 14,5 EUR Bruttó + 30 nap német fizetett szabadság + német fizetett ünnepnapok + fizetett szállás 450,- EUR összegben. Várható havi fizetés: 2200-2700 EUR nettó I-es adókategóriában.
  • Bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
  • Teljeskörű magyar nyelvű adminisztrációs segítség (önkormányzati bejelentés, adószám igénylés, bankszámla nyitás, adóvisszatérítés, stb.)
  • Kiutazást követően egy héten belül előleg igénylése lehetséges

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

2.200 - 2.700 EUR

Munkavégzés helye:

Herbrechtingen, Németország

Fényképes önéletrajz