SZERKESZTŐ TECHNIKUS

munkatársat keresünk

A MÁV Zrt. Műszaki Tervezés szervezete munkatársat keres közmű adatbeszerzés és feldolgozás feladatok ellátására

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • MÁV létesítmények terveinek közmű tervezésében való közreműködés, vízellátás, szenny-és csapadékvíz elvezetés, közüzemi és vasúti közműhálózatok digitális alaptérkép készítése, összeállítása,
  • a tervezéshez szükséges adatok (MÁV, külső szolgáltatók) beszerzése,
  • kapcsolattartás a szakági közműtervezőkkel és szakhatóságokkal, a MÁV szakszolgálatokkal.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középiskolai végzettség,
  • számítástechnikai ismeretek: AutoCAD, Word, Excel,
  • precizitás, terhelhetőség, projektszemlélet,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség, felelősségteljes munkavégzés, csapatszellem,
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély.

Előnyként értékeljük

  • tervezésben, térinformatikában szerzett tapasztalat,
  • idegen nyelv ismerete (angol vagy német),
  • CIVIL 3D tervező program ismerete.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

2021. április 30.