Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A DPB Magyarország Kft. - vezeték nélküli telekommunikációs hálózatépítéssel foglalkozó cég - munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Szerkesztő / Műszaki rajzoló

Fő feladatok:

  • telekommunikációs bázisállomások tervezése AutoCAD programmal tervezők és statikusok iránymutatásai alapján
  • tervdokumentáció összeállítása (engedélyezési és kiviteli terv, statikai számítás, műszaki leírás, gyártmányterv, rádiótechnikai kapcsolási terv)
  • kapcsolattartás projekt munkatársakkal

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú műszaki vagy technikusi végzettség
  • AutoCAD tervező program gyakorlott, felhasználói szintű ismerete
  • irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség, megbízhatóság, terhelhetőség, önálló munkavégzésre való alkalmasság

Előny:

  • építőmérnök végzettség
  • távközlési tervezési tapasztalat
  • német és/vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • idegen nyelvű tervek készítésében szerzett tapasztalat
  • szerkesztői munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • biztos, multinacionális vállalati háttér
  • fiatalos, dinamikus csapat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki rajzoló
  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1113 Nagyszőlős utca 11-15..

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk.
A jelentkezés során kérjük a bérigény megjelölését.
Felhívjuk pályázóink figyelmét, hogy visszajelzést kizárólag pozitív elbírálás esetén áll módunkban adni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szerkesztő / Műszaki rajzoló
  • Hirdető cég: DPB Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: telekommunikációs bázisállomások tervezése AutoCAD programmal tervezők és statikusok iránymutatásai alapján tervdokumentáció összeállítása (engedélyezési és kiviteli terv, statikai számítás, műszaki leírás, gyártmányterv, rádiótechnikai kapcsolási terv) kapcsolattartás projekt munkatársakkal
  • Elvárások: legalább középfokú szakirányú műszaki vagy technikusi végzettség AutoCAD tervező program gyakorlott, felhasználói szintű ismerete irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete jó kommunikációs készség, megbízhatóság, terhelhetőség, önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-11-29
Állás, munka még: DPB Magyarország Kft.>