Az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt. a hiteles fordítások kiadása tekintetében Európában egyedülálló, 150 éves múlttal rendelkező intézmény. Cégünk elsősorban hiteles fordítások készítésével, fordítások hitelesítésével foglalkozik. Az OFFI hagyományokra épülő, korszerű nyelvi szolgáltató: megbízható a jelenléte a hazai nyelvi szolgáltatások piacán.

Az Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda budapesti központi irodájába
határozatlan időre munkatársakat keres

Szerkesztő/korrektor

munkakörbe, azonnali kezdéssel, az alábbi feltételekkel:

    Munkafolyamataink egyik fontos eleme a szerkesztés/korrektúra feladat, amely az elkészült fordítások szerkesztését, az eredeti iratokkal (többnyire idegen nyelvű hivatalos dokumentumok) történő összevetését, az adatok ellenőrzését és nyelvi hibák feltárását jelenti.

Feladatok:

  • Szövegek formázása, szerkesztése a vonatkozó szabályzatok szerint
  • Formátumhiányosságok pótlása, hibák javítása
  • Korrektúrázás (adatpontosság ellenőrzése, szöveghiányosságok kiszűrése, nyelvi hibák feltárása)
  • Dokumentálás
  • Egyeztetés a szakmunkatársakkal

Követelmények:

  • MS Office programok magas szintű felhasználói ismerete (elsősorban MS Word ismeret)
  • Kiváló helyesírási készség
  • Megbízhatóság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Magas fokú együttműködési készség
  • Legalább középfokú végzettség

Előny:

  • 1-2 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú nyelvismeret
  • ABBYY FineReader, vagy egyéb OCR alkalmazás ismerete
  • Adobe InDesign vagy Corel Draw kiadványszerkesztő programok ismerete
  • MS Office VBA ismeretek

Amit kínálunk:

  • Nagy múltú, stabil hátterű cég, magas szintű vállalati kultúra
  • Szakmai kihívást jelentő, felelősségteljes pozíció
  • Teljes körű szakmai támogatás
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Fiatalos légkör és kihívásokkal teli munkakör
  • Fejlődési lehetőség (belső képzések), tréningek
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Moderátor
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest