Az Autoliv Kft. a vállalatcsoport legnagyobb európai, biztonsági öveket gyártó részlege, amely Sopronkövesden a legjelentősebb autógyárak partnereként kulcsfontosságú szerepet tölt be az autóiparban.

Filozófiánk: „Életeket mentünk” és ezért dolgozunk nap mint nap.

Dinamikus haladásunk és folyamatos technológiai fejlődésünk biztosítása céljából az alábbi pozícióba várjuk a pályázók jelentkezését csapatunkba:

Szériagyártás-támogató mérnök

FELADATOK

  • A termékdesign változások felülvizsgálata, koordinálása mérnöki szempontból
  • Megvalósíthatósági vizsgálat, a szükséges eszközigény, gyártási feltételek meghatározása, szoros együttműködésben a termelési területek felelős kollégáival
  • Új és módosított termékek jóváhagyásához, bevezetéséhez szükséges tesztgyártások előkészítése, nyomonkövetése
  • Auditok, külső/belső reklamációk kivizsgálásának támogatása változásmenedzsment és mérnöki szempontból

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Jó problémamegoldó képesség; műszaki beállítottság, feladatorientált személyiség

ELŐNY

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelővállalatnál hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Termékfejlesztés, tervezés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Sopronkövesd

Amennyiben részt kíván venni az Autoliv jövőjének alakításában, és szívesen dolgozna nálunk a fenti pozícióban, jelentkezését a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kapcsolat: Autoliv Kft. HR Osztály - 9483 Sopronkövesd, Iskola u. 38-50.