MERKAPT Zrt.

Szerelvénybolti eladó

Főbb feladatok, munkák:

    Szívesen dolgoznál egy lendületes, innovatív csapat tagjaként? Szeretsz emberekkel foglalkozni, siker orientált vagy? Érdekelnek a műszaki újítások és szívesen dolgozol értékesítőként? A Merkapt épületgépészeti szakkereskedő hálózat zuglói és újbudai üzletébe is keres dolgozni akaró, jövőképpel rendelkező eladókat.
    • víz-, gáz-, fűtésszerelők és lakossági vásárlók kiszolgálása
    • árukészlet kezelése, számlázás
    • saját márkák képviselete, értékesítése
    • szakmai tájékoztatás nyújtása (pályakezdők részére szakmai oktatást biztosítunk)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • kereskedelmi végzettség
    • épületgépészeti vagy egyéb kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
    • alapfokú számítástechnika ismeret
    • értékesítői “véna”, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

    • versenyképes bérezés
    • forgalom utáni jutalék
    • teljes munkaidős, bejelentett foglalkoztatás
    • biztos munkahely, megbízható háttér, barátságos munkakörnyezet
    • karrier program, előrelépési lehetőség
    • szakmai továbbképzés, oktatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1145 Budapest, Hungária körút 92.

Jelentkezem gombra kattintás után, kérjük csatold a fényképes önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével.