Xomox Magyarország Kft.

Szerelő

Hirdetés szövege:

    Szeretnél Te is napi 8 órában dolgozni hétfőtől péntekig egy jó csapatban multinacionális környezetben?

    Csatlakozz hozzánk "Jó emberek jó dolgokat hoznak létre"!

    Amit kínálunk:
    - 220 000 HUF havi bruttó alapbér
    - havi 25 000 HUF nettó cafeteria a belépéstől kezdve
    - 100 %-os bejárási támogatás szerződéses járattal vagy tömegközlekedés esetén
    - Sportolási lehetőség támogatása
    - 2-3 műszakos munkarend hétfőtől péntekig napi 8 órában, szabad hétvége
    - Családias hangulat

    - Egyedülálló technológia megismerése tapasztalt szakemberektől

    Új kollegánk feladatai:
    - A csapok és szelepek alkatrészeinek szerelés előtt ellenőrzése, szemrevételezéses és műszeres vizsgálatokkal
    - A csapok végszerelése és tesztelése műveleti utasítás szerint
    - Elektromos, levegős és hidraulikus kisgépek kezelése
    - Oszlopos- és állványos fúrógép kezelése
    - A termékek előírás szerinti jelölése (gravírozás, címkézés)

    Téged keresünk, ha:
    - Középfokú fémipari vagy faipari végzettséggel rendelkezel
    - A számítástechnikai eszközöket alapfokon tudod kezelni
    - Felelősségteljes, precíz munkavégzés jellemez

    Jelentkezz hozzánk vagy gyere el nyílt napunkra: 2019. június 26.-án, szerdán 10 órától :)

    Rólunk:
    A XOMOX Magyarország Kft, mint az amerikai CRANE Co. vállalatcsoport integrált része több mint 20 éve gyárt Magyarországon olyan ipari szerelvényeket, melyek a vegyipari, gyógyszeripari és energetikai alkalmazások minőségi követelményeinek magas szintű kielégítésére alkalmasak.
    Számtalan referencia bizonyítja a hazai vezető felhasználóknál és globális partnereinknél termékeink magas minőségét, mely folyamatosan új piaci lehetőségeket nyit számunkra a további fejlődésünkhöz.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Cseh utca 1.

Egyéb juttatások:

cafeteria