VÉRTES-KER.Kft.

Bővülő csapatunkba

Szerelő

munkatársat keresünk.

Vértes-Ker Kft. a Clark targoncák hivatalos disztribútora 25 éve a hazai piacon. Targoncák, munkagépek és mezőgazdasági gép kereskedelemmel és alkatrész értékesítéssel foglalkozunk.

Főbb feladatok, munkák:

Mosonmagyaróvári telephelyünkön fűtött műhelyben targoncák, teher autók és munkagépek szervizét kell ellátni, valamint a vonzáskörzetben kisebb javítási munkákat céges szerviz autóval elvégezni.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Autószerelői, mezőgazdasági gépszerelői vagy autóvillamossági szerelői képzettség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Céges autó, telefon, lap-top, versenyképes jövedelem, nagyon jó és családias hangulatú munkahely, munka ruházat, folyamatos szakmai képzés bel és külföldön egyaránt, sokoldalú céges juttatási forma.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.