Universal Solutions Zrt.
Munkatársat keresünk

Szerelő

pozícióba.
A gyógyszeripar területén multinacionális partnerkörrel, stabil pénzügyi háttérrel 2010 óta működő cégünk az Universal Solutions Zrt., a francia Plasteurop cég képviselőjeként a tiszta téri (gyógyszer gyártás, mikroelektronikai gyártás fokozott tisztasági igényű helyiségei) kivitelezés egyik meghatározó hazai szereplője. A belföldi munkák mellett rendszeresen veszünk rész külföldi projektekben is Európa különböző országaiban.

Főbb feladatok, munkák:

- beltéri fal és födém szendvicspanel rendszer építése, kivitelezése
- kapcsolódó szerviz és javítási munkák

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 év munkatapasztalat
  • precíz, igényes munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakmunkás végzettség az alábbi szakmák valamelyikében:
bádogos, asztalos, gépszerelő, lakatos, karbantartó
  • szárazépítés (gipszkartonozás) területén szerzett gyakorlat
  • rajz olvasási készség
  • B kategóriás gépkocsivezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Beltéri munkavégzés, kulturált, biztonságos munkakörnyezet
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Átlagon felüli bérezés
  • Utaztatás - vállalati gépjárművel
  • Időszakos külföldi munkavégzések lehetősége
  • igény esetén szállás térítésmentes biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

300.000 Ft

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya

A "jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja önéletrajzát