Szerelő – Telepítő

Multinacionális cégek részére, speciális telekommunikációs szolgáltatásokat nyújtó, dinamikusan terjeszkedő, budapesti központú vállalkozás keres budapesti munkavégzésre olyan munkavállalókat, akik az alábbi elvárásoknak eleget tesznek:

Feladatok:

  • Mobiltelefon adótornyok antennarendszerének és műszaki berendezéseinek telepítése és üzemeltetése,
  • Egységek fizikai mozgatása, összeszerelése.

Elvárások:

  • legalább középfokú (érettségi) végzettség vagy műszaki beállítottságú szakirányú végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • magasban történő munkavégzésre való hajlandóság,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatal csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • kezdő fizetés: nettó 250 000 Ft.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

250.000 Ft

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Jelentkezés módja: e-mailben küldött fényképes önéletrajz

Jelentkezéseket az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.